У вівторок, 11 вересня, стало відомо, скільки киян страждає від психічних і нервових розладів.
Про це повідомив народний депутат Київради Олександр Пабат на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
Так, згідно з офіційними даними медичної статистики, на першу половину 2018 року, кожен 38-й городянин має психічні розлади, а кожен 21-ї страждає хворобами нервової системи. Якщо переводити ці дані у відсотки, то вийде 2,6% і 5% населення столиці відповідно.
"В цілому, з 2010 року спостерігається зниження статистики у зрізі проблем з психікою і поведінкою, правда - на тлі зростання "нервових" захворювань…", - пише Пабат у публікації.
Крім того, політик рекомендує не піддаватися на інформаційні провокації та не поповнювати медичну статистику, незважаючи на медійні пристрасті і політичне напруження.
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
"Київський велотрек, дев'ята година вечора, багато людей, займаються діти, гуляють мами з дітьми. Добре, коли ті об'єкти, які ми запровадили, користуються великою популярністю, коли займаються люди спортом, коли це затребувано. Робимо все для того, щоб таких об'єктів ставало в місті якомога більше"
Користувачі соцмережі відразу нагадали Кличко про більш важливі для киян питання. Також меру нагадали про інші огріхи його роботи, підкресливши, що реконструкція стадіонів – не головна життєво важлива проблема киян.
Нагадаємо, що у суботу, 8 вересня, у Києві стався прорив водопроводу. Аварія сталася на розі вулиці Гарматній та проспекту Перемоги.
Як повідомляв портал Знай.uа, кияни вимагали у місцевої влади обмежити роботу столичного аеропорту "Жуляни" і заборонити там злети і посадки літаків у нічний час доби.
Також портал Знай.uа писав, що чиновники Київської міськради та комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) завдали шкоди бюджету столиці на суму 119 млн гривень.