У середу, 26 вересня, у Києві в районі Дарниці поліція разом із СБУ затримала чоловіка, у якого вилучили зброю та боєприпаси.
Про це повідомляє прес-служба столичної Нацполіції.
Правоохоронці повідомляють, що в ході операції "Зброя та вибухівка" було отримано оперативну інформацію про зберігання зброї на території Києва.
Під час перевірки вдалося затримали чоловіка із снайперською гвинтівкою та набоями.
Як повідомив начальник Дарницького управління поліції Сергій Чернишев, поліція провела обшук у помешканні підозрюваного.
В ході операції було вилучено предмет, схожий на автомат Калашникова та пневматичний пістолет.
"Правопорушника затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Це – 24-річний уродженець Чернігівської області, який раніше у поле зору поліції не потрапляв. Вилучені предмети направили на проведення експертного дослідження", – розповів Чернишев.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу.
Чоловіку загрожує до семи років позбавлення волі.
Заміна паспорта-книжечки на ID-карту обійдеться в 1638 грн: кому доведеться платити
Штрафи за свердловини: українцям грозять санкціями
Вдень дешевше, ввечері – дорожче: у Раді пропонують нові тарифи на світло
Від 400 до 2000 грн: українцям доведеться заплатити за газові прилади
Справа в тому, що чоловік намагався у своїх речах перевозити гранати.
Як писав раніше Знай.ua, у селищі Рокитне Київської області місцевий житель влаштував стрілянину на автозаправній станції (АЗС).
Як повідомляє поліція Київської області, чоловік знаходився у нетверезому стані.
На автозаправній станції місцевий житель напідпитку влаштував розбірки зі зброєю в руках. У ході сварки зловмисник вихопив пістолет з якого спочатку вистрілив в повітря, а потім - в ногу молодого чоловіка, з яким з'ясовував стосунки.
Після цього він втік у невідомому напрямку.
Також Знай.ua писав про те, що у Києві в районі Борщагівки сталася стрілянина. Вогонь відкрили з житлової багатоповерхівки.
