У Києві відкрили два нових цілодобових пункту з надання безоплатної стоматологічної допомоги.
Про це повідомляє прес-служба на сайті Київської міської держадміністрації.
"До недавнього часу такий кабінет у місті працював тільки один - на Лівому березі. Крім того, що навантаження на нього було занадто велике (а, в першу чергу, це означає, що людині з гострим зубним болем доводилося чекати в черзі), ще й добиратися більшості жителів було далеко і незручно", - каже Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА.
Тепер у Києві працюють два безкоштовних кабінету стоматологічної допомоги для дорослих - вул. Драйзера, 19 та вул. Шота Руставелі, 26.
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Причому на вул. Шота Руставелі знаходяться хірургічний кабінет, рентген-кабінет, стерилізаційна, а також кабінет для надання безкоштовної стоматологічної ортопедичної допомоги учасникам АТО.
Також почав працювати окремий кабінет для дітей - на вул. Професора Підвисоцького, 4-Б (Дитяча клінічна лікарні № 7 Печерського району). Тут знаходиться єдине в столиці дитяче відділення щелепно-лицевої хірургії.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що регулярне чищення зубів запобігає підвищенню кров'яного тиску.
Команда дослідників з Університету Буффало вивчила дані 36 500 жінок і встановила, що втрата зубів збільшує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань на 20%,
Як повідомляв портал "Знай.uа" дослідники вважають, що невеликий перекус перед сном ніяк не відбивається на здоров'ї, а часом навіть досить корисний. Але деякі продукти краще виключити з нічного меню "Знай.uа" писав, регулярне чищення зубів і використання зубної нитки зменшує ймовірність розвитку гіпертонії.
У рамках дослідження команда вчених вивчила дані понад 11 700 американців, які брали участь у Національному опитуванні з питань охорони здоров'я та харчування у період з 2009 по 2014 роки і були оглянуті на наявність хвороба ясен
4 100 осіб діагностували гіпертонію. Близько 88% приймали ліки, а близько 11% — немає.