Український співак, колишній ректор Київського національного університету культури і мистецтв, народний депутат 4, 7 і 8 скликань Михайло Поплавський нещодавно представив свій новий кліп на пісню, присвячену... салу.
На своїй сторінці в Instagram артист виклав новий відеоролик і знову зумів ошелешити фанатів: кліп вийшов ще яскравіший за попередні. Поплавський зберіг головну фішку, що є в усіх його відеороботах: красуні-студентки, через яких від кліпу неможливо відвести очей.
"Презентація нового концертного кліпу «Сало» 🤩 Технологія – 3D віртуальна реальність 😎", - написав Поплавський.
Варто додати, що в популярній мережі TikTok також з'явилося веселе відео за участю "співаючого" ректора і вусатого мачо. Так, в кадрі Зібров і Поплавський повторюють рухи під новий хіт другого.
ПриватБанк розриває договори з клієнтами: рахунки блокує, а гроші не повертає
У школах додають 12-й клас: навіщо учням ще один рік
Після холодної зими – пекельне літо? Синоптики розповіли, чи накриє Україну аномальна спека
Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
"Тоне серденько моє, радість любов дає і не відпускає", - йдеться в пісні "Забава".
Як повідомляв портал Знай.uа, Михайло Поплавський повідав про початок нового життя в оточенні напівголих молодих красунь.
Також портал Знай.uа писав, що нестаріючий Михайло Поплавський зціпив в обіймах гарячу брюнетку: "Шеф!"