У п'ятницю, 9 квітня, моторошна пожежа охопила квартиру на київській Троєщині. Двоє дітей по суті опинилися у вогняній пастці на 14 поверсі.
Відео, зроблене очевидцем, публікує Facebook-спільнота "dtp.kiev.ua".
Коли пожежні дісталися до помешкання, діти вже знаходилися у критичному стані. На щастя, рятувальникам вдалося відновти дихання постраждалих, поки чекали швидку допомогу. Спойлер: швидка не приїхала.
Раніше у Києві ексдепутат підпалив квартиру з дружиною і дітьми. Правоохоронці прибули до квартири в будинку на Героїв Оборони, 10. Поки вони їхали, надійшло повідомлення ще й про пожежу за тією ж адресою. Однак, прибувши на місце події, правоохоронці виявили місцевих мешканців, які поскаржилися на п’яного чоловіка: він приїхав на автомобілі Bentley та вчинив підпал квартири, розташованої на 16-ому поверсі.
Нагадаємо, на Донбас завезли потужну техніку радіаційної та хімічної розвідки.
Потрібно терміново змінити: у ПриватБанку звернулися до всіх клієнтів, які мають карту
"Нафтогаз" встановив обов'язкові правила оплати: ігнорувати небезпечно для гаманця
Гроші надсилатимуть на картку щомісяця: хто з 1 вересня отримуватиме 2000 гривень
Не оновив документ – втратив пільги: кому необхідно йти за новим пенсійним посвідченням у 2025 році
Як повідомляв портал Знай.uа, в Україні почали чергувати медики на вертольотах.
Також портал Знай.uа писав, що захисники помітили на Донбасі нові об'єкти бойовиків.