У той час, як клумби і дитячі майданчики у центр Києва чистять від саморобних прикрас із пластикових пляшок і старих шин, на Відрадному народні умільці продовжують дивувати своїми «скульптурами».

Про це розповіли у спільноті Kyiv NEWS в соціальній мережі «Телеграм».

«Принади сміттєвого дизайну на Відрадному. Київ без цензури», - написали автори повідомлення під оприлюдненими знімками.

На знімках – дворики та клумби поблизу будинків, із кричущим несмаком «прикрашені» купами старих іграшок, квітами з пластикових пляшок та сумнозвісними лебедями зі старих автомобільних шин.

Kyiv NEWS

Популярні новини зараз

Це сигнал виїжджати: енергетик підказав, коли треба залишити домівку без світла і тепла

Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах

Пенсіонерам радять знімати гроші: пенсійні картки будуть блокуватись

Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим

Показати ще

Kyiv NEWS

Фото: Kyiv NEWS

Деякі з цих сумнівних прикрас розташовані у дворах дитячих садочків, псуючи не лише загальний ландшафт, але й здоров’я маленьких киян.

Раніше повідомляли, у Києві неадекват влаштував сусідам бомбардування каструлями і стільцями - "Холодильник не проліз".

Як повідомляв Знай.uа, психічно хворий росіянин ледь не зарізав киянку за двісті гривень.

Знай.uа писав, у Києві масово штрафують героїв парковок: скільки здирають за "корита" на клумбах.