У Києві правоохоронцям вдалося викрити осіб, які були причетними до перевезення в Україну підробленого тютюну для кальянів.
Про це розповіли у прес-службі Державної фіскальної служби.
Як зазначається, підозрювані займалися транспортуванням та зберіганням липових тютюнових виробів, маючи на меті їхню подальшу реалізацію. При цьому на продукції була відсутня марка акцизного податку, яка б відповідала встановленому в Україні зразку.
Увесь товар, який виявили у спритних постачальників, вилучили та забрали на зберігання. На нього оформили протокол про адміністративне правопорушення.
"Тіло сигналить, коли мовчиш": Олена Кравець відверто розповіла про хворобу, яка мучить її роками
За газ тепер треба платити по новому: як споживачам не накопичити штучний борг
Британець зайшов у супермаркет у Львові і не повірив своїм очам: відео з його реакцією підірвало мережу
По 8000 грн протягом пів року: держава виплачуватиме компенсацію і за що
Наступне слово – за судом, який має ухвалити подальше рішення відповідно до чинного законодавства України.
Нагадаємо, заробітчани відфутболили 150 тисяч Зеленського: "Які з нас бізнесмени?"
Як повідомляє портал Знай українських заробітчан заманюють додому великими грантами: повертайтеся і відкривайте бізнес